Dekoratif Duvar Paneli

Dekoratif Renkli Oluk

Taş Kaplama Modelleri

Kırca Yapı

Güvenlik Sistemleri

Cam Balkon

Çatı Merdiveni

Çatı Penceresi

Domain Domain

İNŞAAT DEKORASYON

Süpürgelik Isıtma Sistemi | Süpürgelik Isıtma

Süpürgelik Isıtma Sistemi

  • PDF

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 6
ZayıfMükemmel 

2013 Yılının Mükemmel Bir Tasarımı Şık, Kullanışlı, Farklı, Estetik Daha Bir Çok Şey Süpürgelik Isıtma Sistemi

Süpürgelik Isıtma Sistemi Firması İçin irtibat: 0 216 487 54 62Süpürgelik ısıtma sistemi; süpürgelik şeklinde duvar kenarına veya cam önlerine döşenir.Süpürgelik ısıtma sistemi ile mimariden ve dekorasyon tercihlerinden ödün vermeden ısıtma yapmak mümkündür.Odalardaki her alanın işlevsel olarak kullanabilmesine, mobilyaların,istenildiği gibi yerleştirilmesine olanak sağlar.

En Önemlisi diğer ısıtma araçlarına kıyasla benzersiz konfor ve %25 lere varan yakıt tasarrufu sağlarSüpürgelik ısıtma sistemlerinde ışınım oranının çok yüksek olması ve tüm duvarların aynı anda ısıtılabilmesi sayesinde, odanın her noktası eşit sıcaklıkta olmakta mekanlarda homojen ısı dağılımı sağlanmaktadır.

 

Süpürgelik ısıtma sistemleri bu özelliği ile rakipsizdir.
Süpürgelik radyatör ısıtma sistemi çok yönlü ve kolay kullanımı özellikleri sayesinde eski ve ya yeni her tür binada kullanılabilir.yeni binaların ısıtma projeleri ile eski binalardaki restorosyon ve yenileme çalışmalarında rahatlıkla kullanılabilir.

 

Mevcut kazan sisteminin yada boru türünün değiştirilmesine gerek kalmaksızın diğer radyatörlerle yer değiştirilebilir.hatta diğer ısıtma sistemleri ile de beraber çalışabilir.Konutlarda, okullarda, iş yerleri, ofisler, oteller, spor merkezleri, gibi her tür yapıda rahatlıkla uygulanabilir.süpürgelik radyatör ısıtma sistemi en yüksek düzeyde ışınım yapabilecek şekilde tasarlanmıştır.Işınım en etkili ve en hızlı ıs transferi sistemidir.Toz çıkarmadığı, bakteri oluşturmadığı ve ısıyı ileten kısmı sessiz olduğundan sağlıklı ve çevre dostudur. odadaki havayı kurutmama özelliği ile sağlıklı ortamlar sunar.

 

Yarım  açılır kapk sayesinde kolay temizlenir.Nem, küf, buhar oluşumunu engeller
Sıcak su Batarya modeli yanı sıra elektrikli ısıtıcı modeli mevcuttur.

 

Sıcak su bataryalı model sıvı, gaz, katı yakıt ve güneş panelleri gibi her türlü ısı üreticileri ile çalışır.Elektrikli ısıtıcılı model ise teknik sorunlar ve yer sıkıntısı gibi nedenlerle kazan kombi vs ısıtma cihazlarının montajının mümkün olmadığı ve yazlık evler gibi sık kullanılmayan mekanlarda rahatlıkla uygulanabilir.
Zarif ve ince tasarımı ile mekanlarımıza güzellik katar.

 

Odanızdaki her alanı işlevsel olarak kullanarak mobilyalarınızı dilediğinizce yerleştirme imkanına güzelliğine güzellik katacak.   

 

Süpürgelik Isıtma Sistemi
yepyeni bir ısıtma sistemidir.
Süpürgelik şeklinde duvar kenarlarına ve cam önlerine döşenir.

 

Süpürgelik ısıtma sistemi ile mimariden ve dekorasyon tercihlerinden ödün vermeden ısıtma yapmak mümkündür.
Odalardaki her alanın işlevsel olarak kullanılabilmesine , mobilyaların istenildiği gibi yerleştirilmesine olanak sağlar.
Diğer ısıtma araçlarına kıyasla benzersiz konfor ve %25'e varan enerji tasarrufu sağlayan süpürgelik ısıtma sistemi ,ısı pompası gibi düşük sıcaklıklarda çalışan ısıtma sistemleri için de idealdir.Elektrik ısıtıcılı "EH" modeli teknik sorunlar ve yer sıkıntısı gibi nedenlerle kazan, kombi vb. ısıtma cihazları montajının mümkün olmadığı yerlerde; yazlık evler gibi sık kullanılmayan mekanlarda alternatif çözüm olarak uygulanır.
Elektrikli modelin montajı oldukça basit ve pratiktir.
Sistem gücüne ve uzunluğuna bağlı olarak uygun duvar uzunlukları ve ısıl ihtiyaca göre gerekli hesaplamalarla ölçülendirilebilir.
Monte edilen rezistanslı bataryanın mevcut elektrik tesisatına uyumunu sağlamak kolaydır ve bunda çeşitli alternatifler geliştirilebilir. Tipik elektrik anahtarı bu sisteme uygulanabilir.

 

Bir hat üzerinde çoklu bağlanabilir. Termostat ile düzenlenen bu bağlantılar sayesinde montajı hızlıdır.
Güvenlik gereği Süpürgelik Isıtma Sistemi elektrikli modeli banyolarda ve ıslak zeminlerde kullanılmaz.

 

Süpürgelik Isıtma Sistemi sıcak su bataryalı "AB" modeli sıvı gaz katı yakıtlı kazanlar ve güneş panelleri gibi her türlü ısı üreticileri ile çalışabilir; ısıyı ortama göre ayarlayabilir.
Ayrıca yeni binalarda uygulanabileceği gibi, montajında herhangi özel bir tadilat ihtiyaç duyulmadığından yenilenen yapılar içinde sonderece uygundur.


Süpürgelik Isıtma Sitemleri Renkleri

Eloksal
Parlak ve Mat Eloksal Rrenk secenekleriyle Modern Mekan DoğururRal Renkler
Ral Renk Skalasındaki Renklerle Tasarımlarınızdaki Çoşku ve İnceliği YansıtırAhşap Görünümlü
Farklı Desen ve Renk Seçenekleriyle Ahçabın Sıcaklığı Mekanlarınıza Taşıyın

Taş Görünümlü
Taşın Doğallığını Mermer ve Granit Desenleriyle Yakalayın

Özel Uygulamalar
Özel Desen Tercihleriyle Halellerini Gerçekleştirin

Bu Ürünü Daha Detaylı Tanıyalım

Tek Sıralı Yatay UygulamasıTek Sıra Yatay Uygulama Çogunlukla Konut, Ofis, Sınıf, Otel Odası Gibi Küçük Hacimli veya Isı Kayıplarının Az Olduğu Yerlerde Uygulanır.

 


Çift Sıralı Yatay UygulamasıÇift Sıralı Yatay Uygulama Çoğunlukla Spor Salonları, mazağa, Showroom, Galeri, Restorant, Hastane Gibi Büyük hazimli ve Isı Kayıplarının Çok Olduğu Alanlarda Uygulanır

 


Tek Sıra Dikey Uygulama

Özel Mimari Tasarımlar Nedeniyle, Yatayda Yeterli Uygulama Alanının Bulunduğu Yerlerde, Kullanılabilicek Uygun Bir Çözümdür, Bataryanın En Üst Kısmında Hava Purjörlü 180 Dere Dirsek Kullanılır. Bu Model Kapı ve Pencere Çevresinde Pervaz Şeklinde de Uygulanabilir

 


Çift Sıra Dikey UygulamaÖzel Mimari Tasasarımlar Nedeniyle Yatayda Yeterli Uygulama Alanının Bulunmadığı ve Isı Kayıplarının Fazla Olduğu Büyük Hacimli Yerlerde Uygulanır. Bu Tip Uygulamada da Her İki bataryanın En Üst Kısımlarında Hava Purjörlü 180 Derecede Dirsek Kullanılır. Bu Modelde Kapı ve Pencere Çevresinde Pervaz Şeklikde Uygulanılabilir


Tek Sıra Cam Önü UygulamaMağaza Vitrin, Kış Bahçesi, Fransuz Balkonu, Camekan Gibi Diğer Isıtma Araçlarının Kullanılamadığı Yerlerde Estetiği Bozmadan İstenen Konforu Sağlamak Amacıyla Tasarlanmıştır.

 


Çift Sıra Cam Önü UygulamaMağaza Vitrin, Kış Bahçesi, Fransız Balkonu, Camekan Gibi Diğer Isıtma Araşlarının Kullanılmadığı Yerlerde Estetiği Bozmadan İstenen Konforu Sağlamak Amacıyla Tasarlanmıştır. Isı Kayıplarının En Çok Daha Fazla Olduğu Yerlerde Kullanılır

 


 

 Yorumlar  

 
0 #2 ugur 28-05-2013 19:44
paylaşım için teşekkürler
Alıntı
 
 
-1 #1 ugur 26-05-2013 12:27
paylasım için teşşekürler
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

İstanbul ve Anadalu Keşif Yaptığımız İl Ve İlçeler

İstanbul, Anadolu yakası - Avrupa Yakası - Bomanti, Esentepe, Feriköy, Fulya, Harbiye, Kurtuluş, Mecidiyeköy, Nişantaşı, Kaptanpaşa, Osmanbey, Seyrantepe, Teşvikiye, Zincirlikuyu, Maslak, Levent, Etiler, Bebek, Zekeriyaköy, Yeniköy, Tarabya, Maden, Kilyos, Emirgan, Balat, Erenköy, Haydarpaşa, Hasanpaşa, Acıbadem, Bostancı, Göztepe, Kozyatağı, Kalamış, Koşuyolu, Moda, Sahrayıcedid, Suadiye, Ziverbey, Söğütlüçeşme, Kalamış, Kızıltoprak, Fikirtepe, Ataköy, Cevizlik, İncirli, Kartaltepe, Basınköy, Yeşilköy, Yeşilyurt, Yayla, Yenimahalle, Zuhuratbaba, Balmumcu, Arnavutköy, Akatlar, Abbasağa, Dikilitaş, Dolmabahçe, Gayrettepe, Maçka, Ortaköy, Mecidiye, Ulus, Yıldız, Çırağan, Kuruçeşme, Hasköy, Elmadağ, Kulaksız, Dudullu, Esenşehir, Ümraniye, Gültepe, Nurtepe, Talatpaşa, Çeliktepe, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Baltalimanı, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Merter, Yenibosna, Camlıkahve, Kocasinan, Çobançeşme, Beşyüzevler, Barbaros, Küçükköy, Cebeci, Habibler, Halkalı, İkitelli, Sefaköy, İstoç, Yakacık, Rami, Kemerburgaz, Çiftalan, Alibeyköy, Topkapı, Tozkoparan, Güneşli, sanayi, Mahmutbey, Altunizade, Beylerbeyi, Bulgurlu, Harem, Çamlıca, Çengelköy, Kandilli, İcadiye, Sultantepe, Küçükyalı, İdealtepe, Kurtköy, Kaynarca, Esenyalı, Güzelyalı, Paşabahçe, Polonezköy, Kanlıca, Çubuklu, Samandıra, Sarıgazi, Yenidoğan, Terazidere, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, İstinye, Sultanahmet, Cağaloğlu, Cihangir, Dolapdere, Okmeydanı, Sütlüce, Kasımpaşa, Çatalca, Çekmeköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Haznedar, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Galata, Kadıköy, Karaköy, Kabataş, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Şişhane, Tuzla, Taksim, Galatasaray, Fenerbahçe, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Ağva, Akfırat, Alemdağ, Bahçeköy, Bahçeşehir, Paşabahçe, Binkılıç, Boğazköy, Bolluca, Büyükçavuşlu, Celaliye, Çanta, Çavuşbaşı, Çiftlikköy, Değirmen, Durusu, Göktürk, Gümüşyaka, Gürpınar, Hadımköy, Haraççı, Karacaköy, Kavaklı, Kıraç, Kumburgaz, Mimarsinan, Muratbey, Orhanlı, Yenisahra, Kayışdağı, Ankara - Bursa - İzmir - Antalya - Sivas - Adana - Yalova - Konya - Kayseri - Balıkesir - Çanakkale - Hatay - Urfa - Gaziantep - Malatya - Erzincan - Trabzon - Ankara Merkez - Denizli - Karabük - fethiye - bodrum - Mersin - Aydın - Tekirdağ - Edirne - Trakya - Avşa - Silivri - Seymen köyü - clasis colf klübü - Kahramanmaraş - Şanlıurfa - Samsun - Tosya - Kıbrıs - Lefkoşe - Almanya - Fransa - Dekorasyon

Google+